Pitts21 !НОВИНКА!

В системі Pitts21 застосовані найновіші технології у виробництві брекетів, де для фіксації брекета до дуги використовується позбавлена тертя замикаюча кришка.

Invisalign

На відміну від більш традиційних скоб і брекетів, Invisalign являеться практично невидимим методом виправлення зубів.

Панорамний знімок

Перш ніж прийти на консультацію до лікаря стоматолога необхідно мати розгорнутий знімок зубів і кісткової структури щелеп (панорамний знімок).

Відбілювання зубів

А Ви задоволені тим, як виглядають Ваші зуби? Вершина технології відбілювання апарат Beyond для відбілювання зубів холодним світлом вирішить всі ці проблеми. Всього 30 хвилин - і у Вас прекрасні білі зуби.

Пломбування

Пломбування зубів проводиться з використанням найкращих зарубіжних матеріалів. Колір пломби підбирається під колір зуба. Гарантія збереження пломб.

Косметична реставрація зубів

Реставрація зубів має на увазі під собою поліпшення зовнішнього вигляду, як самих зубів, так і самої посмішки в цілому. Дії можуть бути різними і мати на увазі під собою, як виправлення вроджених дефектів, так і дефектів пов'язаних з травмами, або стертості, а також при захворюванні зубів карієсом.

OrthoSnap - інноваційна технологія виправлення прикусу без брекетів

«OrthoSnap» - це можливість стати володарем красивої посмішки без застосування грубих металевих брекетів (скоб) за допомогою серії з'ємних прозорих накладок (елайнер). ОртоСнеп використовує інноваційні та унікальні технології, які дозволяють досягти відчутних результатів у рекордно короткі терміни.

Вектор-терапія

Vector Scaler має в якості ультразвукового "мотора" шість п'єзокерамічних дисків, тоді як звичайні скейлери - тільки чотири. Завдяки цьому інструмент дає досить енергії, навіть при підвищених вимогах до процедури видалення зубних відкладень. Він відповідає найвищим стандартам професійного чищення зубів: одночасна подача полірувальної суспензії Vector Fluid Polish дозволяє зберегти і відполірувати чутливі поверхні зубів.

Ортодонтія

Неправильний прикус - це не тільки естетична, а й психологічна проблема 85% населення країни. При неправильному положенні зубів збільшується ризик запальних захворювань порожнини рота, неприємного запаху з рота, підвищеної стертості зубів, ранньої втрати зубів, а також захворювань шлунково-кишкового тракту.

Імплантація

Чим же відрізняється протезування з використанням імплантатів від прийнятого раніше протезування? Багатьом! Так наприклад, в разі поодиноко відсутніх зубів, при "старому" протезуванні доводиться обточувати зуби по обидві сторони дефекту під опору для мостовидного протеза. При протезуванні з використанням імплантатів, цього робити не потрібно, тому що на місце відсутнього зуба буде закручений титановий штифт, який потім покривається коронкою.

Ультразвукова ендодонтія

Вібраційні (акустичні) системи розроблені для поліпшення та прискорення обробки кореневих каналів. Ультразвукові хвилі Piezon Master 400 продукують кавітаційну енергію і акустичний потік на файл - два вирішальних в кінцевому підсумку фактора при лікуванні, так як саме вони викликають коливання насадки і забезпечують дезінфекцію кореневого каналу.

Металокераміка

Металокерамічні коронки (мостові протези) - різновид незнімних ортопедичних конструкцій, що поєднують в собі, відмінний естетичний результат, міцність, довгий термін служби.

Безметалловая кераміка, вініри

Вінір це тонка керамічна накладка на зуб для естетичної корекції кольору і форми зуба. Вінір в перекладі означає - накладка, лиск, ламінат. Вперше вініри почали використовувати на початку 20 століття в Голлівуді. З тих пір існує вираз "голлівудська посмішка".

Озон в стоматології

Головним призначенням даного пристрою є вироблення чистого озону в сфальцьованому ділянці з лікувальною метою.

«Plasmolifting» (Плазмоліфтинг)

Plasmolifting — це ін'єкційна процедура локальної стимуляції регенеративних процесів у тканинах, більш досконала і ефективна.

Easy Align - помітний тільки результат

Ізілайнери застосовуються в багатьох випадках, навіть там де традиційні брекети використовувати не можна. Ізілайнери завжди з Вами і завжди на роботі де б ви не знаходилися - на вечірці, на робочому місці, в сім'ї або насолоджуєтеся відпочинком. Наш лікар пройшов сертифікаційний майстер-клас і може використовувати дану систему в нашій клініці.

Лікування пародонтиту (кровоточивість ясен, гінгівіт) лазером.

Пародонтит - серйозне захворювання порожнини рота, що характеризується пошкодженням м'яких (ясен) і твердих тканин (альвеол). В результаті розвивається набряклість, почервоніння, «просідання» або кровоточивість ясен, утворення щілин між зубами, з'являється неприємний запах з рота, погіршується стан або спостерігається випадання зубів.

Лікування зубів ICON

ICON (АЙКОН) – це інноваційна німецька технологія лікування карієсу без свердління. Дана методика успішно застосовується стоматологами Європи, Японії та США, а тепер доступна і в Україні.

Адгезивний міст

Якщо в ротовій порожнині відсутня зуб, можна поставити міст, не травмуючи поруч стоячі здорові зуби. За допомогою системи Ребонд Ви вирішите цю проблему.

Ортопедичне лікування

Відділення ортопедичної стоматології займається проблемами, пов'язаними з частковою або повною втратою зубів. З розвитком сучасних технологій пацієнти стоматологічної практики отримали можливість широкого вибору протезів з високими естетичними якостями.

Лазер "Picasso"

Лазер-терапія набуває дедалі більшого застосування в сьогоднішній терапевтичній стоматології, ендодонтії, пародонтології, хірургії, ортодонтії та імплантології, витісняючи традиційні методи роботи скальпелем, електрохірургічними і іншими інструментами, а також медикаментозні методи лікування інфекцій.

Реставраційне відбілювання

Наші клінічні рішення з реставрації зубів, і реставраційному відбілюванню зубів, альтернативні коронкам і вінірам викликають величезний інтерес у пацієнтів і колег. Грамотне використання цих можливостей відкриває широкі можливості. Цьому сприяє три вагомі причини.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108

Стоматологічна клініка «Дентім-А»: Обирайте лише найкраще!

На сьогодні, стоматологічні послуги пропонує величезна кількість спеціалізованих клінік в місті Дніпрі.Нині простіше простого набрати номер телефону, знайти довідкову інформацію в Інтернеті або відвідати найближчу від будинку або роботи клініку. Однак пацієнтів найбільше цікавить, де можна лікувати і відновлювати зуби якісно, оперативно, безболісно і за розумною ціною. Цитуючи професора стоматології М.Н. Іоффе, перш за все, слід шукати хорошого стоматолога, а не хорошу спеціалізовану клініку.

Професійна гігієна зубів

Не так давно таке поняття як професійна гігієна зубів в Україні просто не було. Почистив зуби вранці і ввечері - і молодець! Але для здоров'я зубів і пародонту професійна гігієна зубів, що включає в себе видалення зубного каменю і зняття зубного нальоту, абсолютно необхідна...

Не ховайте Ваші зуби

Красива білозуба посмішка надає людині впевненість і успіх, вишуканий шарм, благополуччя і багатство. Стоматологія "Дентім-А" має всі можливості створити Вам таку посмішку. Широкий вибір матеріалів для реставрацій передових фірм США, Європи, Японії. Керамічні вініри, вкладки, безметалова кераміка, і металокераміка найширшої гами кольору від фірми "Vita" (Німеччина). І ця вся краса повинна закріпитися...