Відбілювання зубів BEYOND у Дніпрі

Відбілювання апаратом BEYOND

А Ви задоволені тим, як виглядають Ваші зуби? Або Ви соромитеся посміхатися через те, що колір зубів не схожий на перлинно-білий? Вас турбує те, що відтінок зубів змінюється від кави, чаю або куріння? Ви не дуже впевнені в собі через те, що зуби придбали відтінок від прийому тетрацикліну? Ви розсерджені від того, що придбана відбілююча зубна паста не поліпшила колір Ваших зубів? Вершина технології відбілювання апарат Beyond для відбілювання зубів холодним світлом вирішить всі ці проблеми.

Блискучий білий - це так просто!

Всього 30 хвилин - та у Вас прекрасні білі зуби. У кожної дитини красиві білі зуби, але їжа і напої з барвниками, такі як соєвий соус, кава, можуть змінити колір поверхні Ваших зубів. Згодом ці плями проникають глибоко в зуби. Як і біла білизна, полиняла при пранні разом з кольоровим, не відновлює свою первісну білизну, так і зуби з відтінком важко піддаються відбілюванню з використанням звичайних методів. А висока технологія Beyond чистить і зовнішню поверхню, і внутрішню структуру зубів.

Апарат Beyond для відбілювання зубів холодним світлом працює вузьким променем блакитного кольору високої інтенсивності з довжиною хвилі в діапазоні 480 - 520 нанометрів. Спеціальний оптичний процес видаляє шкідливий інфрачервоне і ультрафіолетове світло. Відбілююча рідка речовина, що містить перекис водню і діоксид силікону з довжиною хвилі 20 нанометрів, швидко окисляє всю поверхню всіх 16 і більше зубів за один короткий сеанс, повертаючи їм прекрасний білий колір.

Результати тесту доводять, що після відбілювання за допомогою апарату Beyond, стан зубів за шкалою VITA оцінюється на 5 - 14 балів вище. Цей результат на 30% краще в порівнянні з результатами від застосування домашніх наборів для відбілювання і набагато краще результатів, одержуваних від порівнянних продуктів.

При використанні апарату Beyond процес відбілювання займе лише 30 хвилин. Понад мільйон американців скористалися цим методом. При низьких температурах холодне світло не викликає роздратування нервів зубів. Ця одноразова процедура без побічних ефектів, зі збереженням відбілювання на термін до двох років. Процедура відбілювання зубів із застосуванням апарату Beyond визнана найбільш безпечною і ефективною з існуючих на сьогоднішній день.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Лівобережний

Адреса: пр. Миру 6

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108


Послуги:


Invisalign
Панорамний знімок
Пломбування
Косметична реставрація зубів
OrthoSnap
Вектор-терапія
Ортодонтія
Імплантація
Ультразвукова ендодонтія
Металокераміка
Вініри
Озон в стоматології
Плазмоліфтинг
Easy Align
Лікування пародонтиту
Лікування зубів ICON
Адгезивний міст
Ортопедичне лікування
Лазер "Picasso"
Реставраційна відбілювання