Часто задавані питання


Перш, ніж прийти на консультацію до лікаря стоматолога необхідно мати розгорнутий знімок зубів і кісткової структури щелеп (панорамний знімок).

Багато захворювань криються від очей доктора всередині. Цим Ви гарантуєте повноцінний об'єм послуги, а не косметику видимої частини зубів. Лікуватися у стоматолога безпанорамного знімка, все одно, що будувати будинок без фундаменту. Ми пропонуємо Вам панорамні знімки на цифровому візіографі фірми «Planmeca» Фінляндія з роздруківкою знімка на фотопапері і збереження на CD-диски і у Вашій електронній картці.


Питання по системі BEYOND


Фактично, Beyond пропонує чарівні результати для кожного, хто хоче пройти процедуру відбілювання зубів. Сюди входить число людей, зуби яких потемніли від куріння, вживання кави або чаю. Також система відбілює зуби, які потемніли в результаті застосування тетрацикліну, флуорід або втратили свою природну білизну внаслідок якихось спадкових причин. Вагітним жінкам або людям з періодонтальна захворюваннями не рекомендується дана процедура.

Тести доводять, що після відбілювання за допомогою Beyond зуби налічують від 5 до 14 позначок вище за шкалою Vita. Результати залежать від того, наскільки темними були зуби спочатку, але в кінцевому результаті ваші зуби будуть білими і блискучими.

Це залежить від людини та його дієти, але зазвичай процедури вистачає на два роки.

Так, наукові статті свідчать, що використання hydrogen peroxide для відбілювання зубів є ефективним і безпечним. Спільнота стоматологів у всьому світі використовують цей компонент для відбілювання зубів протягом багатьох років. Він не змінює і не псує структуру зубів; навпаки робить їх біліше і яскравіше.

Всього за 30 - 40 хвилин повертається природна білизна, яка змінювала свій колір протягом декількох років. Вся процедура займе у Вас не більше часу, ніж ви б витратили на манікюр або стрижку в перукарні, або на те, щоб випити чашечку кави або чаю - це дуже просто!

Ця технологія відбілює Ваші зуби прямо, без стороннього ефекту. Результат на 30% краще, ніж у інших аналогічних технологій.

Процедура відбілювання, в загалі, не може змінити колір порцелянових коронок і коронок з порцелянової покровной фасеткою. Ми рекомендуємо Вам обговорити дану ситуацію зі стоматологом.

Більшість наших клієнтів відзначили відсутність болю або чутливості після лікування. Дуже маленький відсоток пацієнтів можуть відчути невеликий біль перші дванадцять годин після процедури. Прийміть анальгін або інші препарати, щоб позбутися від подібних симптомів. Уникайте холодних або гарячих напоїв перші 24 години, якщо спостерігається чутливість зубів.

Наші філіали:

Філіал "Гагарінський"

Адреса: пр. Гагаріна 171

Філіал "Фрунзенський"

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Філіал "Лівобережний"

Адреса: пр. Миру 6

Філіал колишній гот. "Свердловск"

Адреса: вул. Володимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагаріна

Адреса: пр. Гагаріна 108

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Адреса: вул. Донецьке шосе 4

Сан Марко

Адреса: пр. Гагаріна 108