Стоматологічна імплантація: перші після своїх.

Я працюю в стоматології понад 25 років. Протягом перших п'ятнадцяти років моєї роботи часто був змушений відповідати своїм пацієнтам: «Ні, на жаль, ані я, ані хтось інший допомогти вам не може». Сьогодні я щасливий від того, що можу допомогти практично всім, хто цього потребує. Я здатен відновити людині втрачені зуби, а отже, повернути її до нормального життя. Усе це стало можливим лише завдяки стоматологічній імплантації. Ще ніколи штучні зуби, які виготовляли стоматологи, не були настільки подібними до справжніх. Саме тому я можу стверджувати, що штучні зуби з опорою на імплантати є першими після своїх.

Моя філософія

Як не дивно, але майже всі стоматологічні установи світу нічим не відрізняються і пропонують «усі види стоматологічних послуг». Хтось вибирає за вартістю лікування, хтось зупиняє свій вибір лише на тих послугах, котрі оплачує страхова компанія, хтось потрапляє під вплив самого лікаря, який має власні, проте застарілі чи не завжди науково обґрунтовані переконання.

Далеко не у кожного стоматолога є своя філософія. Я щасливий, що маю власну позицію, яка базується на глибокому науковому ґрунті та практичному світовому досвіді. Я роблю лише те, у чому переконаний, не погоджуючись на компроміси з власною совістю. Я не пропоную пацієнтові те, що є для нього шкідливим або небезпечним. Не можу скористатися його необізнаністю. Я знаю (а пацієнт — ні!), що зуби, які препарують (обточують) заради виготовлення «мостів», у майбутньому потребуватимуть видалення. Тому я вже понад десять років не пропоную пацієнтам зубні коронки чи мости, які пошкоджують здорові зуби. Я також відмовляю у виготовленні знімних протезів, бо вони принижують гідність людини, унеможливлюють нормальне життя, створюють безліч незручностей та обмежень.

Я вмію і знаю, як повернути людям якість життя, заміщуючи відсутні зуби штучними — такими, що виглядають і працюють як справжні й потребують такого самого догляду, як і здорові зуби. Звісно, мова йде про штучні зуби з опорою на імплантати.

Саме тому, маючи за плечима 11 років досвіду приватної практики, я створив не звичайну стоматологічну клініку, а Центр Стоматологічної Імплантації.

Я безмежно щасливий, що моя філософія має послідовників і що започатковані мною проекти працюють. У травні 2010 року в Одесі відчинить свої двері Центр Стоматологічної Імплантації «Клініка Заблоцького», який створено на умовах франчайзиніу. Власником цього центру є лікар-стоматолог Микола Бахуринський, за плечима якого багаторічний досвід роботи у знаних стоматологічних установах Москви та Києва. Сьогодні також ведуться переговори щодо співпраці з лікарями як з деяких обласних центрів України, так і з Москви та Софії. Найвищі стандарти в облаштуванні стоматологічної клініки та спільна філософія — це саме ті ознаки, які вирізнятимуть однодумців у їх прагненні до досконалості.

Хто потребує імплантації?

Це люди, які не мають одного чи більше зубів або мають хворі зуби, що потребують видалення. Не поспішайте видаляти хворі зуби, не порадившись з фахівцем-ім-плантологом. Адже тільки він може одразу, того ж дня, видалити хворий зуб і поставити на його місце імплантат, не пошкодивши сусідні здорові зуби.

Не варто також героїчно боротися за хворі та безнадійні зуби, як і думати, що якщо зуб не болить, то він автоматично здоровий. Переконання, що свої кращі, ніж штучні, є не тільки зрадливим, але й небезпечним. Звичайно, свої здорові зуби — так, проте свої та хворі — це передусім великий ризик того, що вони спричинять вам клопіт саме тоді, коли ви на це не очікуєте, приміром, на день народження, на Новий рік, Різдво. А статися це може й в іншій країні, у літаку чи на морі.

Я також радий, що можу повертати до нормального життя і старших людей. Один з прикладів — моя мама, якій першу операцію з імплантації було проведено у 70 років, наступну — у 78, а мій найстарший пацієнт віком понад 90 років. Рівень сучасної медицини дозволяє встановлювати імплантати і тим людям, які страждають на супутні захворювання. Навіть цукровий діабет сьогодні не є протипоказанням для імплантації.

Подумайте про батьків

Уся стоматологічна допомога у світі є дуже дорогою. Не слід також ставити під сумнів вартість лікування, яка може бути різною і залежить від багатьох чинників. Говорити з лікарем про гроші чи про знижки не прийнято в жодній країні світу. Лікування — це не продаж товарів, які «залежуються» чи «застарівають». Зуби не можна розпродавати сезонно чи «два за ціною одного».

На жаль, більшість людей у нашій країні не має можливості оплачувати таку високовартісну методику, як стоматологічна імплантація. Саме тому ми разом з моїм колегою Мироном Угином, президентом Асоціації імплантологів України, підготували звернення до Верховної Ради з пропозицією визнати інвалідами дорослих людей, які втратили зуби внаслідок онкологічних захворювань, та повністю беззубих літніх людей, і за кошт держави встановлювати їм хоча б два імплантати. У кількох країнах світу такий закон працює і помітна тенденція до його більш широкого впровадження. Зрозуміло, що в нашій країні вирішити цю проблему на законодавчому рівні поки що неможливо, але, як кажуть, потрібно стукати — колись відчинять!

Тому, якщо говорити про старших людей, то на сьогодні єдиними, хто може їм допомогти повернути втрачені зуби, є ми, їхні діти.

Саме тому я вирішив зменшити вартість лікування на 15% для людей, за яких платять їхні діти. Я погоджуюсь на це з великою радістю, адже понад усе хочу поліпшити якість життя наших батьків, які цього так потребують і вочевидь заслуговують. Запитайте у них: «А як вам живеться зі знімними протезами?»

За кордоном чи у нас?

Часто пацієнти не усвідомлюють, скільки візитів до лікаря їм доведеться зробити у процесі встановлення зубів. Вони не розуміють усіх незручностей, з якими їм доведеться зіткнутися у разі обрання клініки далеко від місця проживання. Хірургічне втручання — це важливий, однак не єдиний етап лікування. Після імплантації пацієнтам знадобиться приїжджати до клініки не раз і не два: зняти шви чи підкрутити якусь гаєчку на імплантаті... Уявіть, що заради кількахвилинного візиту до лікаря потрібно летіти за багато кілометрів, витрачаючи безліч часу та коштів!

Я переконаний, що коли йдеться про хірургію, зокрема про зубну імплантацію, лікар та пацієнт повинні бути поруч. Пацієнт має бути певен, що будь-якої миті зможе отримати лікарську допомогу.

На базі нашого центру створено Міжнародний Альянс Імплантологів, куди входять провідні фахівці в галузі стоматологічної імплантації як з України, так і з-за кордону. Ми давно співпрацюємо і за потребою запрошуємо цих пацієнтів за межі України, адже, будучи членами багатьох міжнародних асоціацій, добре орієнтуємось, хто і чим займається в галузі стоматологічної імплантації.

Як перебороти страх?

Насамперед, ідучи до лікаря, ви маєте чітко усвідомлювати, що перший візит до імплантолога вас ні до чого не зобов'язує і не завдасть вам жодних неприємностей чи болю. Він потрібен для того, аби лікар продіагностував стан ваших зубів, зробив рентгенограму обох щелеп, склав план лікування. У результаті ви отримаєте повну інформацію про стан ваших зубів, пропозицію щодо можливої імплантації, її особливостей та строків. При цьому матимете право вибору — лікуватися чи залишити все як є. Не раджу відкладати візит до лікаря. Можливо, саме на цьому етапі допомогти вам буде значно легше, ніж через кілька років. Можливо, зараз усе триватиме менше часу та коштуватиме дешевше. Приймаючи рішення про лікування, точно не потрібно боятися болю. Страх перед стоматологом укоренився в нас ще за радянських часів, коли стан стоматології був зовсім іншим. Сучасна ж стоматологія та імплантологія є майже безболісними, навіть якщо йдеться про хірургічне втручання.

«Я люблю м'ясо»

Один з моїх пацієнтів багато років не їв м'яса. Його близькі були певні, що він просто надає перевагу рибі і завжди готували йому рибу — спочатку звичайну, а за деякий час — лише фаршировану. Якось на одній вечірці, коли йому, навіть не запитуючи, принесли рибу, а іншим гостям — м'ясо, він встав, попросив уваги і голосно сказав: «Дорогі мої друзі! Хочу довести до вашого відома, що я не люблю рибу. Навіть більше, я її просто не-на-вид-жу! Я люблю м'ясо!»

Мораль цієї історії така: маючи проблеми з зубами, людина постійно змушена себе обмежувати. А за допомогою імплантації вона повертається до нормального життя. Згодом взагалі забуває, де у неї свої, а де вставлені штучні зуби. Вона може їсти, що хоче, посміхатися, цілуватися та насолоджуватися всім, чим насолоджується звичайна людина.

Потрібно лише один раз пройти цей шлях і забути про нього, радіючи кожному дню повноцінного життя!

Центр Стоматологічної Імплантації
«Клініка Заблоцького»
Київ, пров. Щорса, 5
тел.: (044) 286-77-81
Львів, вул. Коперника, 20
тел.:(032) 272-09-11
Одеса, вул. Канатна, 19/21
http://zablotskyy.kiev.ua

Наши филиалы:

Филиал "Гагаринский"

Адрес: пр. Гагарина 171

Филиал "Левобережный"

Адрес: пр. Мира 6

Филиал гос. "Свердловск"

Адрес: ул. Владимира Антоновича 6

«Ортопанорама» Гагарина

Адрес: пр. Гагарина 108

«Ортопанорама 2» Левобережный

Адрес: пр. Мира 6

Сан Марко

Адрес: пр. Гагарина 108


Услуги:


Панорамный снимок
Пломбирование
Косметическая реставрация зубов
OrthoSnap
Вектор-терапия
Ортодонтия
Имплантация
Ультразвуковая эндодонтия
Металлокерамика
Виниры
Озон в стоматологии
Плазмолифтинг
Easy Align
Лечение пародонтита
Лечение зубов ICON
Адгезивный мост
Ортопедическое лечение
Лазер "Picasso"
Реставрационное отбеливание